SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

  • Anasayfa
  • FK-5-1-12 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri
FK-5-1-12 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

FK-5-1-12 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

FK-5-1-12 yangın koruma sıvısı yeni nesil temizleyici Halon alternatifidür. Mükemmel yangın söndürme performansını mükemmel bir çevre profili ile birleştirir. FK-5-1-12 yangın koruma sıvısı sıfır ozon tükenme potansiyeline, bir küresel ısınma potansiyeline, beş günlük atmosfer ömrüne ve işgal edilen alanlar için geniş bir güvenlik marjına sahiptir. FK-5-1-12 yangından korunma sıvısı, öncelikle ateşten gelen ısıyı çıkararak yangını söndürür. Aynı zamanda elektriksel olarak iletken değildir.

Tipik yangın koruma alanları:
Bilgisayar Odaları
Veri Depolama Olanakları
Telekomünikasyon
Petrol ve Gaz Petrokimya Tesisleri
Müzeler
Kütüphaneler ve Arşivler
Tıbbi tesisler
Üretim tesisleri
Hafıza alanları
Her sistem aşağıdaki bileşenlerden ve bunlarla bağlantılı aksesuarlardan oluşur:

Ajan Depolama Bileşenleri - Depolama bileşenleri, FK-5-1-12 akışkanını içeren silindir düzeneğinden ve silindir düzeneğini sağlam bir şekilde yerinde tutan silindir braketinden (braketlerinden) oluşur.
Ajan Sıvı Dağıtım Bileşenleri - Dağıtım bileşenleri, nozulları silindir düzeneğine bağlamak için kullanılan ilgili boru sistemi ile birlikte FK-5-1-12 sıvısını korunan bir tehlikeye sokmak için kullanılan deşarj memelerinden oluşur.
Döşeme Bileşenleri - Döşeme bileşenleri, bastırma sisteminin kurulumunu tamamlar ve bağlantı parçaları, basınç göstergesi, alçak basınç denetim anahtarı, elektrikli vana aktüatörü ve manuel valf aktüatöründen oluşur.
Slave Düzenleme Bileşenleri - Slave düzenleme bileşenleri, pnömatik valf aktüatör (ler) i, çalıştırma kontrol vanası, havalandırma kontrolü, çalıştırma hortumu ve çoklu silindir (slave) düzenlemesi için gerekli bağlantı parçalarından oluşur.
Ek Bileşenler - Ek bileşenler, boşaltma basınç anahtarını ve manifold kontrol vanasını içerir. Çekirdek ekipmanı tamamlarlar veya belirli bir çok silindirli konfigürasyonu tamamlarlar.
Kontrol Paneli - Bu cihaz, elektrikli aktüatör, dedektörler, uyarı cihazları, silindir basıncı ve manuel serbest bırakma ve iptal istasyonlarının durumunu izler. Çalışması için tüm elektrikli veya elektronik cihazların kontrol paneline bağlanması gerekir.
Algılama ve Alarm Cihazları - Manuel serbest bırakma ve iptal istasyonları ile birleştirilen algılama cihazları, sistem etkinliğini en üst düzeye çıkarırken, sesli ve görsel alarm cihazları, alarm durumundaki personeli uyarır.

Ekipman açıklaması
FK-5-1-12 akışkanını kullanan yangın söndürme sistemleri, 10 saniye içinde odayı, alanı veya muhafazayı muhafaza etmek için yapısal bütünlüğü olan bir tabana boşaltılmak üzere tasarlanmıştır. FK-5-1-12 akışkanı, NFPA 2001 ve / veya ajans listelerine uygun olarak minimum konsantrasyon seviyesine ulaşan koruma alanı boyunca homojen olarak karışır.
Blue Fire silindir takımları, FK-5-1-12 sıvısı için ya 360 psi (24.8 bar) ya da 500 psi (34,48 bar) depolama basıncında mevcuttur. 500 psi'de depolama, daha uzak mesafelere borulama, daha küçük çaplı boru tesisatı yapma ve daha karmaşık boru konfigürasyonları tasarlama kabiliyetine imkan verir.

FK-5-1-12 gazlı yangın söndürme fiyatı

FK-5-1-12 gazlı yangın söndürme sistemleri fiyatı ve FK-5-1-12 gazlı yangın söndürme sistemleri teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Pak Mühendislik YANGIN SÖNDÜRME
SİSTEMLERİ

loading
/>