BLOG DETAY

  • Anasayfa
  • HFC-227ea Gazlı Yangın Söndürme
HFC-227ea Gazlı Yangın Söndürme

HFC-227ea Gazlı Yangın Söndürme

Pak Mühendislik yangın söndürme şirketi olarak sizlere her daim kaliteli ve kendinizi güvende hissedeceğiniz pek çok yangın söndürme sistemi ile hizmet verme ye devam ediyoruz. Şirketimiz ve çalışanları uzun yıllardan beri sizlere en iyi hizmeti sağlamak için en profesyonel yangın söndürme ürününü sunmaktan gurur duymaktadır. Firmamız ve bünyesinde görev yapan tüm personelleri yangın gibi korku ve paniğe yol açan olayların daha fazla alana sıçramadan hemen en kısa sürede söndürülmesine yardımcı olarak ortamdaki güvenlik önlemini alıyor.
HFC-227ea gazlı söndürme sistemleri , inert gazlı yangın söndürme , davlumbaz söndürme , kabin içi söndürme , pano ve mikro söndürme sistemleri , karbondioksit gazlı söndürme sistemleri , köpüklü söndürme ve argon gazlı söndürme sistemleri ve daha pek çok farklı özelliğe sahip yangın söndürme sistemleri için firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet vererek yangından korunmanızı sağlıyoruz.
HFC-227ea gazlı söndürme sistemleri ozon tabakasına ve insan sağlığını hiçbir şekilde zararı olmayan son derece etkili ve kalıcı özellikteki bir yangın söndürme sistemidir. HFC-227ea gazlı yangın söndürme sistemleri genellikle arşiv ve bilgisayar odaları , kütüphane ve laboratuvarlarda meydana gelebilecek olan yangın olaylarına kısa sürede etki ederek daha büyük felaketlerin oluşmasına engel olur.
Hemen sitemizin iletişim sayfasında bulunan bilgilerden yola çıkarak sizler de bize ulaşabilir, yangın olaylarına karşı korunabilirsiniz.

HFC-227ea GAZLI YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMİ MARKA / MENŞEİ:              

MARKA/MENŞEİ: BLUE FIRE / TÜRKİYE - TPED,TUV,CE,FPC,EN,ISO-GOST-R ONAYLI

YERLİ MALI BELGESİ, KAPASİTE RAPORU BELGESİ, SANAYİ SİCİL BELGESİ

2021 KATALOĞUMUZ

Sorularınız mı var ?
Lütfen bizi arayın!

0 216 370 08 05
info@pakmuhendislik.com.tr

Pak Mühendislik YANGIN SÖNDÜRME
SİSTEMLERİ

loading
/>